Uygun Elektrik

Uygun Elektrik

17 Temmuz 2018

Enerji sektörü günümüzde gelişmeye en açık sektörler içerisinde yer alıyor. Enerji insan hayatı içerisinde en çok kullanılan ihtiyaçlardan bir tanesidir. Özellikle de güneş enerjisi günümüzde gelişmekte olup her alanda kullanılmaya başlanmıştır. Tarımsal sulamadan kişisel kullanıma kadar çeşitli güneş enerjisi ürünleri bulunuyor. Bunun için hizmet veren bir çok firma sektör içerisinde yer alıyor. Sektörde bulunan çok fazla üretici, dağıtıcı ve tedarik firmalarının arasında uygun elektrik fiyatı bulmak için, EDSM sizi bu sağlayıcılar ile buluşturarak daha ekonomik elektrik satın alabilmenize imkan sağlıyor. Bunun için size özel geliştirilen online platformlarda kolay ve hızlı hizmet veriliyor. Siz de bu hizmeti kullanarak daha uygun elektrik TEM’in edebilir ve fatura tutarlarında tasarruf sağlayabilirsiniz. 

Tüketiciler için uygun elektrik hizmeti

Uygun elektik temini için online olarak talep ettiğiniz miktar için yine online verilen teklifleri toplayıp, fiyat ve teklif karşılaştırmalarını yapabilir ve seçtiğiniz tedarikçi ile yine online sözleşme yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri bir kaç adımda tamamlayabilir ve vakitten de kazanırsınız. Tüm faturalarınızı da online olarak görebilir, takip ve doğrulamalarını yapabilir, olası hataları bularak kayıpları önleyebilirsiniz. Firmamız sözleşme yenileme konusunda da size bilgi verir ve düzenli olarak sizi takip eder. 

Tedarikçi Firmalar için Hizmet İçeriği

Firmamız sunduğu hizmet sayesinde tedarikçilere de yardımcı oluyor. Tedarikçi firmaların bünyesinde yer alan müşterilerini etkili bir şekilde kontrol etmek ve faturalandırmayı da kaliteli olarak gerçekleştirmelerine olanak sağlayan sistemimiz etkili bir kullanım imkanı sağlıyor. Bundan dolayı tedarikçi firmalar da güven içerisinde hizmet verebilirken yeni pazarlara ulaşmak için yeni ve maliyetsiz fırsatlar bulabiliyorlar. Firmamız bu konuda geliştirdiği özel sistem ile tedarikçilerin profesyonel bir hizmet almasına olanak sağlıyor. Tedarikçi ve tüketiciler arasındaki tüm ilişkiyi hızlı ve güvenilir şekilde tesis ediyoruz.  Bu hizmet içeriği yasal çerçeve içerisinde sunulmakta olup kurumsal ilkelere uygun hizmet verilmektedir. Siz de detaylı bir şekilde bilgi almak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Paylaş :

Yorum

Diğer Yazılar

Öne Çıkan Başlıklar