EDSM ACADEMY, tüm ürün ve çözümlerimizi daha iyi anlamanız ve kullanabilmeniz için online ve yüz yüze, sürekli bir eğitim hizmeti sunar.

Enerji piyasalarının karmaşık yapısı ve enerji ticaretinin kendine has kurallarını kavrayarak işlem yapmanız için, size ve ekibinize özel eğitim olanakları sunar. Bu eğitimlerin bazıları online olarak verilir. Bazı eğitimleri ise ekibinize özel olarak, yerinde veriyoruz.

Her enerji tüketicisi bir piyasa katılımcısıdır...

 

EDSM ACADEMY, size bir piyasa katılımcısı gibi görerek, “Enerji Maliyet Yönetimi” başlığı altında eğitim seminerleri düzenlenmektedir.

Dinamik ve karmaşık yapılı enerji piyasalarında (başta elektrik olmak üzere) alım-satım ve diğer işlemleri yürütmek pek kolay değildir. Uzman bir ekip ile iyi bir altyapı gerektirir. Ekibinize, bu iş ve işlemleri yapabilmeleri için özelleştirilmiş eğitimler sunuyoruz.

Tüketici olarak siz, ana iş alanınız olmayan dolayısıyla bu iş ve işlemlere konsantre olmayı efektif görmeyen taraftasınız. İşte tam bu noktada EDSM ACADEMY, sizi günümüz piyasalarına uygun bir tüketici olarak, bilgilendirmek amacıyla destek olur ve yarının piyasalarına hazırlar. Sonuç olarak, bu eğitimlerle maliyetlerinizin önemli bir kısmını oluşturan enerji tedariği tarafında ciddi tasarruflar sağlarken, daha ileri bir piyasa yapısı sayesinde sizin, enerji sistem güvenliğine ve verimliliğine de eşsiz katkılarda bulunmanızı sağlar.

 

Eğitim Başlıklarımız


* Enerji Maliyet Yönetimi

* Tüketim Optimizasyonu

* Raporlama

* Fatura Yönetimi

* Sözleşme Yönetimi

* Analizler ve Optimizasyon

 

Uzmanlarımız ile temasa geçmek ister misiniz?

 

Yakın gelecekte uygulanmaya başlanacak Demand Response uygulamalarına şimdiden hazır olun....

EDSM ACADEMY’nin birincil odağı, gelişmiş ve karmaşık yapılı elektrik piyasalarında, tüketicinin her daim dinamik elektrik piyasaları hakkında bilgilenmesini sağlayarak, olası risklere paralel bir şekilde portföy, tüketim ve risk yönetimi eğitimi hizmetleri vermektir. Tüm bu işlemleri, online olarak sunduğumuz size özel platformlarımız aracılığıyla, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden yapabilir, izleyebilir ve anında tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Eğitim sistemimizin odaklarından bir diğeri de, özellikle çok sayıda abonelikleri bulunan tüketici gruplarının olası aylık fatura hesaplamalarındaki hataların engellenmesi için Fatura Yönetimi sistemlerimiz üzerinden kolayca yapılabilen fatura kontrol ve onay eğitimleridir.

Çözümlerimiz, enerji verimliliği ve talep kontrolünü harmanlayarak son kullanıcının hizmetine sunar. Bu hizmetin başarıya ulaşmasının arkasında ise birçok ilke, elektrik tüketiminin kontrolünü sağlamaya yönelik ölçüm ve değerlendirme bulunmaktadır.

Ekiplerinizi gelecek enerji piyasalarına hazırlamak için daima yanınızdayız. Enerji Ticareti konusunda özel eğitim isteklerinizi lütfen bize bildiriniz.

  • International Energy Outlook 2017
  • 6446 Elektrik Piyasası Kanunu
  • 2017 2. Çeyrek Tarife Tabloları
  • Ülkeler Mesken Fiyat Karşılaştırması