Hakkımızda

GMT TEKNOLOJİ, ENERJİ ve BİLİŞİM SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

EDSM, Kamu ve özel kişi ve kuruluşların dijitalleşmesi ve geleceğe hazır olmalarını sağlamak adına enerjiyi odağına aldığı teknolojiler sunan ve çözümler üreten bir teknoloji şirketidir. Stratejik teknoloji danışmanlığı, kurumsal mimari, çözüm tasarımı ve entegrasyon geliştirme konularında uzman hizmetler sunmaktadır. Faaliyetlerini ve ARGE çalışmalarını Teknopark Ankara Teknoloji Geliştirme Bölgesinde bulunan ofilerinde yürütmektedir. Şirketimiz bir Microsoft Parneridir.

EDSM Kataloğunu Buradan inceleyebilirsiniz... 

Vergi D.ve No: Ulus V.D. 3960728787 | Mersis No: 0396072878700018 | Tic.Sic.Md.: Ankara T.O. | San. Sicil No: 713881 | Tic. Sicil No: 399541 

 
 
 
 
TEMEL DEĞERLERİMİZ Yetkinlik;
Tüm uzmanlarımız konusunda uzun yıllar deneyime sahip kişilerden oluşmaktadır. Çalışanlarımızın ortalama sektör deneyimi 20 yılın üzerindedir.


Teknoloji;
Platformlarımızda, ürün ve hizmetlerimizde mevcut ve en son teknolojiler kullanılmakta ve yeni teknolojilere göre adaptasyonlar hızla yapılmaktadır.


Müşteri Veri Değeri;
Müşterilerimiz ve verileri bizim için çok değerlidir. Bu verilerin saklanması ve gerekli gizlilik şartlarının sağlanması uygun standartlara göre yapılmaktadır.


Takım Çalışması;
Ekibimiz ve Stratejik Partnerlerimiz ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümleri sizler için en anlaşılır ve düşük maliyetli olarak tam bir takım çalışması yaparak sunar.


Sürdürülebilirlik;
Amacımız; Kurumsal yapımızın, hizmet ve ürünlerimizin sürdürülebilir bir geleceğe taşınmasıdır. Ayrıca bakınız; Kurumsal Sürdürülebilirlik


Yenilik;
Hizmetler ve ürünlerimiz ARGE ekibimiz tarafından mevzuat değişiklikleri, müşteri istekleri ve kullanıcı dostu olarak sürekli yenilenir.